Doktor Janisław Paciorek

Wszystkich z problemami osobistymi i z problemem uzależnienia zapraszamy do gabinetu hipnozy w Łodzi przy ul. Kaszyńskiego 7. W gabinecie odbywa się leczenie hipnozą. Leczenie hipnozą polecane jest osobą które nie mogą korzystać z leczenia tradycyjnego lekami ponieważ leki wywołują skutki uboczne. Leczenie uzależnień hipnozą polecane jest także osobą którym nie pomogły środki farmakologiczne lub nie ma dla nich już innej alternatywy. Jednakże nie stoi na przeszkodzie leczyć się w dwójnasób obiema metodami.

Hipnoza uprawiana przez Doktora Paciorka to nic innego jak szczególny stan woli i świadomości do którego dąży wraz z pacjentem. Seria seansów pozwala pacjentowi wyjść z nałogu bez większego cierpienia i wyrzeczeń w sposób jak najbardziej naturalny. Osiąga się to przez podświadomy trening woli. Chęć powrotu do uzależnienia mija naturalnie.

Doskonale hipnoza sprawdza się również w leczeniu depresji. Hipnotyzer działa jak ktoś więcej niż tylko psycholog, podnosi na duchu i daje cenne wskazówki. Warto spróbować hipnozy i polecamy ją nie tylko w walce z uzależnieniem ale również jako dobry sposób na przełamanie się, na rozwiązanie danego problemu, na przykład nabranie śmiałości w towarzystwie. Z najbardziej popularnych chorób które są leczone hipnozą wyróżnić możemy oprócz depresji , zaburzenia łaknienia, wypalenie zawodowe, zmęczenie pracą oraz uzależnienia od hazardu.

Namawiamy gorąco do zadzwonienia i niezobowiązujących pytań, kontakt i telefon podany jest na stronie.

Jeden komentarz

  1. Pan Paciorek pomógł mi w uwolnieniu się z toksycznego związku który mnie niszczył. Kobiety potrafią być okrutne. Dzięki terapii znów uwierzyłem w siebie i mogę prowadzić normalne życie a przy okazji rzuciłem palenie. Jestem szczęśliwym człowiekiem dzięki Panu. Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *