Doładowanie telefonu

Tu można doładować swój telefon GSM we wszystkich najistotniejszych sieciach pre-paid, czyli: Simplus i Mixplus, Tak Tak, Orange, Play Mobile, Heyah, Samiswoi, 36,6, mBankmobile. Obsługujemy wiele form płatności: płatności kartą kredytową, a także płatności bezpośrednie z kont bankowych. Takie zasilenie trwa jedynie dwie minuty. Zasilenia dostępne na witrynie DoładowanieTelefonu.pl są pewne w 100% i – co najważniejsze – bezpieczne.

Podajesz w wskazane do tego miejsca na stronie numer doładowywanego telefonu, adres skrzynki pocztowej, wybierasz jedną z kwot doładowania wśród zaproponowanych czy wpisujesz własną, określasz formę zapłaty, zatwierdzasz całość, po czym przeniesiony jesteś do portalu obsługującego płatności online lub bezpośrednio do banku by wykonać opłatę.

Ponadto na witrynie przedstawione są dokładne rozpiski kwot zasileń oraz terminy ważności konta telefonu.
Wskazówki opisujące krok po kroku co wykonywać dla wykonujących doładowanie przez Internet po raz pierwszy, a także opisanie podstawowych kanonów bezpieczeństwa, które to wskazane jest by zastosować podczas jakichkolwiek zakupów przez sieć.

Link zwrotny

Comments (No)

Leave a Reply