Warning: Undefined array key "mts_single_more_meta_info" in /usr/home/tony/domains/xkk.pl/public_html/wp-content/themes/mts_crypto/single.php on line 35 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/tony/domains/xkk.pl/public_html/wp-content/themes/mts_crypto/single.php on line 35 Warning: Undefined array key "mts_single_more_meta_info" in /usr/home/tony/domains/xkk.pl/public_html/wp-content/themes/mts_crypto/single.php on line 36 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/tony/domains/xkk.pl/public_html/wp-content/themes/mts_crypto/single.php on line 36 Warning: Undefined array key "mts_single_more_meta_info" in /usr/home/tony/domains/xkk.pl/public_html/wp-content/themes/mts_crypto/single.php on line 37 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/tony/domains/xkk.pl/public_html/wp-content/themes/mts_crypto/single.php on line 37

Sklep z odzieżą termoaktywną

Już niedługo zbliża się zima, a tym samym początek nowego sezonu na stoku. czekając na to wydarzenie warto zainteresować się swoją odzieżą oddychającą, wywietrzyć ją i odświeżyć. Lecz w jaki sposób o nią dbać i w jakich warunkach prać, by funkcjonowała jak najdłużej? Zdania na temat dbania o termoaktywną odzież są różne, jednak jest nieporozumieniem, że nie należy jej prać, wręcz przeciwnie.

Prawdą jest, że pranie termoaktywnej odzieży potrzebuje zachowania szczególnej ostrożności. bardzo dobrym metodą jest pranie według instrukcji znajdującej się na metce. Kiedy jej nie ma, trzeba poradzić się w fachowym sklepie albo postępować według poniższych zaleceń.

Link zwrotny

Comments (No)

Leave a Reply