Podesty

Podesty. W swojej ofercie posiadamy również rozwiązania wspomagające prace montażowe na pudłach lokomotyw. Zastosowanie ich daje wiele korzyści związanych z funkcjonalnością, bezpieczeństwem oraz podniesieniem efektywności wykonywanych przez Państwa prac.

podesty towarowo –osobowe umożliwiają bezpieczne i swobodne prowadzenie prac przy ścianach bocznych dużych środków transportu kołowego ( lokomotyw, autokary )
Każdy podest składa się z kilku (w zależności od oczekiwanej długości) mechanizmów nożycowych z napędem hydraulicznym, pozwalających na regulowaną wysokość pracy platformy z poziomu 0,5m do 2,0m nad posadzką. Pozwala to na jednoczesną pracę na różnych poziomach.
Produkujemy m.in. podesty:
– Platformy podestu posiadają bramki i barierki ochronne oraz schodki służące do wejścia na platformę z obu stron podestu na każdym jego poziomie. Bramki posiadają system zabezpieczeń przed niewłaściwą eksploatacją.
– Podest przystosowany jest do sterowania z dwóch pulpitów: głównego – posadowionego na posadzce – oraz drugiego – zabudowanego na platformie. Sterowanie podestem jest możliwe wyłącznie z jednego z pulpitów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *