Drzwi porta

Lidertec to nietradycyjna organizacja zajmująca się handlem drzwi zewnętrznych, klamek, okien, parapetów, ościeżnic, rolet zewnętrznych. Jako jedna z rzadkich firm oferuje sprzedaż swoich artykułów poprzez sklep internetowy oraz jako jedni z nielicznych mają swoją stronę www. Dla klientów wolących konserwatywny sposób kupna towarów spółka posiada swoje oddziały w kilkunastu miastach.

Drzwi stalowe, drzwi przeciwpożarowe

Systemy stalowe JANSEN opracowane i produkowane przez szwajcarską firmę JANSEN AG znane są od wielu lat na rynku europejskim jako produkty doskonałej jakości spełniające najwyższe wymagania techniczne. Oferowane na polskim rynku systemy JANSEN posiadają Aprobaty Techniczne ITB oraz Certyfikaty Zgodności. Posiadamy bogatą ofertę drzwi stalowych wykonanych w systemie Jansen.  Nowoczesna technologia i klasyczny wygląd produktów powoduje, że mogą być… Czytaj dalej Drzwi stalowe, drzwi przeciwpożarowe

Bramy i ogrodzenia

Grupa Solo zajmuje się produkcją oraz sprzedażą takich elementów jak: ogrodzenia, automatyka do bram, stolarka aluminiowa. Nasza firma działa już od roku 1998 i przez ten długi czas wyrobiliśmy sobie stałą pozycje na rynku w Polsce, jak również sprawdziliśmy wiele pokrewnych firm z którymi owocnie współpracujemy do tej pory.