Warning: Undefined array key "mts_single_more_meta_info" in /usr/home/tony/domains/xkk.pl/public_html/wp-content/themes/mts_crypto/single.php on line 35 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/tony/domains/xkk.pl/public_html/wp-content/themes/mts_crypto/single.php on line 35 Warning: Undefined array key "mts_single_more_meta_info" in /usr/home/tony/domains/xkk.pl/public_html/wp-content/themes/mts_crypto/single.php on line 36 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/tony/domains/xkk.pl/public_html/wp-content/themes/mts_crypto/single.php on line 36 Warning: Undefined array key "mts_single_more_meta_info" in /usr/home/tony/domains/xkk.pl/public_html/wp-content/themes/mts_crypto/single.php on line 37 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/tony/domains/xkk.pl/public_html/wp-content/themes/mts_crypto/single.php on line 37

Cognity Szkolenia

Kurs MS Excel jest szkoleniem podczas którego zapoznamy się z dużą ilością pomocnych narzędzi programu Excel. Szkolenia w Cognity wybierane są głównie przez firmy prywatne i instytucje państwowe. Na kursy zapisują się również osoby prywatne, aby podnieść swoje umiejętności pracy w programach komputerowych. Rozwinięte zdolności korzystania z pakietu Microsoft Office są dużym plusem jeżeli szukamy nowej pracy. Kurs Excel jest jednym z najczęściej preferowanych kursów na rynku.
Szkolenie Excel w Analizach Danych został sformułowany dla osób, które znają Excel na poziomie podstawowym i w swojej pracy używają go do analizy danych. Szkolenie jest wyprzedzone badaniem potrzeb szkoleniowych przyszłych uczestników. Dbamy o wygodne warunki szkolenia- realizujemy zajęcia w małych grupach. Podczas szkolenia informatycznego skupimy się na praktycznym podejściu do omawianych tematów. Pokazujemy jak w praktyce wykorzystać poznane narzędzia. Podczas Szkolenia Excel w Analizach Danych poznamy najważniejsze narzędzia analityczne i zaawansowane wykresy. Zapoznamy się z narzędziami MS Query: wstęp do elementów relacyjnych baz danych, sortowanie danych, łączenie danych z wielu tabel. Nauczymy się tworzyć Makra.
Oprócz powyższego szkolenia możemy wybrać się na kurs Excel Zaawansowany, Excel w Analizach Sprzedaży, Excel Wykresy. A jeżeli mamy zamiar zgłębić umiejętności z innych programów komputerowych możemy także zapisać się na jeden z kursów graficznych: szkolenie CorelDraw, kurs Adobe InDesign.

Link zwrotny

Comments (No)

Leave a Reply