Uchwyty do blach

Uchwyty do blach.Seria CY to przegubowe uchwyty do przenoszenia blach w pionie. Używane do transportu i podnoszenia arkuszy blach z pozycji horyzontalnej do pionowej i odwrotnie, jak również do obracania ich o 180 stopni. CH/HH to najczęściej stosowane uchwyty do podnoszenia blach w pozycji poziomej. Uchwyty przeznaczone do podnoszenia i transportu pakietu blach lub pojedynczego arkusza o minimalnej grubości 5mm
Uchwyty mogą być używane również do transportu konstrukcji stalowych i profili. Są wyposażone w rygiel umozliwiający zamocowanie uchwytu na arkuszu blachy bez obciążenia.
Dzięki zastosowaniu przegubowego ucha, przy podnoszeniu dużych arkuszy blach, możliwe jest wyeliminowanie belki trawersowej i zastosowanie pary uchwytów tylko z dwucięgnowym zawiesiem.

CH/HH to najczęściej stosowane uchwyty do podnoszenia blach w pozycji poziomej. Uchwyty przeznaczone do podnoszenia i transportu pakietu blach lub pojedynczego arkusza o minimalnej grubości 5mm Dwa uchwyty stanowią komplet, udźwig podawany jest na parę uchwytów. Parę uchwytów wraz z dwucięgnowym zawiesiem łańcuchowym należy stosować dla blach nieprzekraczających 1500 mm długości. Po wyżej tego rozmiaru należy używać dwóch par uchwytów współpracujących z belką trawersową.

Link zwrotny

Comments (No)

Leave a Reply